DOĞAL MEŞE

DOĞAL MEŞE

Bilgi ve Sipariş için;

Telefon: 0 (534) 590 6935

Whatsapp: 0 (534) 590 6935

Ahşap son zamanların en gözde dekoratif ürünleri arasında yer alıyor. Ahşap hem görünüm itibariyle hem de kullanım açısından oldukça sevilen bir dekor türüdür. Bu nedenle de pek çok alanda ahşap kullanımı yaygındır. Özellikle de parke ve zeminlerde ahşaba çok sık yer verilir. Bu sıklığın başında yer alan ürünlerden biri olan Doğal Meşe Parke hem çok doğal bir görünüme sahiptir hem de modern ve estetik bir havası vardır. Modern yaşamla birlikte grileşen dünyada eskiye ve doğaya dönüş bir hayli hızlı oluyor. Bu yüzden insanlar, ev sahipleri, ofis ve iş yerlerinde kısacası hayatın pek çok noktasına doğadan ürünleri ve esintileri de yerleştirmek istiyor. Bu noktada da ahşap ürünler ön plana çıkıyor. Sürekli olarak üzerinde gezinmiş olduğumuz zeminde doğal meşe hissini duymak insanda huzurlu ve içten bir duygu yaratıyor.

Doğal Meşe Parke Teknik Özellikler

32 (AC4) sınıfında yer alan doğal meşe parke ürünümüzün kalınlığı ise 8 mm’dir. Ebat ölçüleri: 1295 mm * 193 mm * 8 mm şeklindedir. Ürünlerimizin tümünde olduğu gibi doğal meşe parke de en kaliteli malzemelerden üretili ve 15 yıl garantilidir. Mavi Melek, TSE, ISO 9001, CE sertifikalı olan ürünümüzü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üstelik evlerde bulunan alttan ısıtmalı sistemlere de uyumludur ve bu durum herhangi bir deformasyona neden olmaz.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak, merak ettiklerinizi danışmak ya da tüm ürünlerimizi incelemek için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. Tercihinizi doğal meşe parke ürününden yana kullanmak istiyorsanı Şimdi Sipariş Ver butonunda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Sınıf: 32 (AC4)

Kalınlık: 8 mm

Ebat: 1295 mm x 193 mm x 8 mm

Garanti Süresi: 15 Yıl

Sertifikalar: Mavi Melek, TSE, ISO 9001, CE

Alttan Isıtma: Uygun

Şimdi Sipariş Ver

Kategorinin Diğer Ürünleri

Whatsapp