Hakkımızda

2010 yılından günümüze ticari faaliyetlerini sürdüren Seymen Parkenin Merkezi İzmir’de bulunmakta olup, Manisa ve Balıkesir Şubeleri ve bölge depoları ile yüksek stok gücü, dinamik ve kurumsal yapısı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Seymen parke Muğla’dan Çanakkale’ ye kadar, yerli ve ithal grup olmak üzere 18 farklı ürün kartelası ve yüksek stok gücü ile hizmet vermektedir.

Seymen Parke bünyesinde Kastamonu Entegre üretimi olan Floorpan, Artfloor markalarının Ege Bölge bayiliği, İthal parke grubunda Egger ve üst segment grubunda Aston Louis Markalarının Ege bölge distribütörlüğü bulunmaktadır.

Bölgesinde bulunan yapı market ve bayilerine tedarikçilik aynı zamanda bir çok tanınmış müteahhit ve inşaat firmalarına tedarikçi yada projelerinde çözüm ortağı olmaktadır.

Misyonumuz

Seymen Parke temsil ettiği tüm markaların Türkiye geneli satışlarında ilklerin ve en iyilerin arasına girmeyi kendine hedef bilmiş ve bu hedefini başarmış olmanın haklı gurunu taşımaktadır.

Vizyonumuz

Bölgenin en güçlü ve sektörün ileri gelen firması olarak geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyat politikamızla, müşterilerimizi her daim kazançlı hale getirmek, projelerinde kaliteyi ve üstün hizmet anlayışını yaşatarak Seymen Parke müşterisi olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak.

Whatsapp