Önyükleyici Kapat
Hayalinizde ki ev için bize ulaşın.Bizi Arayın

SEYMEN PARKE

SEYMEN PARKE'ye Hoşgeldiniz

2010 yılından günümüze ticari faaliyetlerini sürdüren Seymen Parkenin Merkezi İzmir’de bulunmakta olup, Manisa, Balıkesir, Aydın, Bursa Şubeleri ve bölge depoları ile yüksek stok gücü, dinamik ve kurumsal yapısı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Seymen parke Muğla’dan Çanakkale’ ye kadar, yerli ve ithal grup olmak üzere 18 farklı ürün kartelası ve yüksek stok gücü ile hizmet vermektedir. Seymen Parke bünyesinde Kastamonu Entegre üretimi olan Floorpan, Artfloor markalarının Ege Bölge bayiliği, İthal parke grubunda Aston Louis Markası bünyemizde bulundurmaktayız.

Bölgesinde bulunan yapı market ve bayilerine tedarikçilik aynı zamanda bir çok tanınmış müteahhit ve inşaat firmalarına tedarikçi yada projelerinde çözüm ortağı olmaktadır.

Awesome Image

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz

Seymen Parke temsil ettiği tüm markaların Türkiye geneli satışlarında ilklerin ve en iyilerin arasına girmeyi kendine hedef bilmiş ve bu hedefini başarmış olmanın haklı gurunu taşımaktadır.

Vizyonumuz

Bölgenin en güçlü ve sektörün ileri gelen firması olarak geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyat politikamızla, müşterilerimizi her daim kazançlı hale getirmek, projelerinde kaliteyi ve üstün hizmet anlayışını yaşatarak Seymen Parke müşterisi olmanın ayrıcalıklarını yaşatmak.

Hizmet Verdiğimiz Sanayiler

Seymen Parke bölgesinde bulunan çözüm ortaklarına hizmet sunmaktadır.

Yapı Market & Bayilere

İnşaat Firmaları & Bayilere

Mimarlık Şirketlerine

İthalat
0M
Parke İthalatı

Parkelerimiz

Ürün
0+
Ürün Çeşitliliği

Ürünler

Müşteri
0%
Mutlu Müşteri

Yorumlar

Ürün Markalarımız

Seymen Parke olarak çeşitli markalar ile çalışıp
sizlere hizmet vermekteyiz.
Awesome Image